True Blood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

maybe the diamonds are not for everyone..

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Elisabeth Randall

Elisabeth Randall
Otkrivanje
Otkrivanje

Dobar dan svima! Neki me možda znaju sa drugih foruma ali za one koji ne znaju,da vam se predstavim! Ovako, ja sam Matea Frdelja, imam 16 godina, živim u Jastrebarskom, gradić između Zagreba i Karlovca. Idem u ekonomsku školu. Imam nekoliko hobbyja, prvi i najvažniji hobby su mažoretkinje, to je jedna vrsta plesa, dalje volim crtati, svirati, pjevati, pisati pjesme i priče. Obožavam čitati knjige, nije bitno koji je žanr, bitno mi je da je knjiga zanimljiva. Hmm, što još..ah, da, imam mlađu sestru..amm..ako vas još što zanima, samo pitajte..i nadam se da ću se lijepo zabaviti ovdije..e da, zaboravih, što se tiče knjiga, pročitala sam sve dijelove Twilighta 4 puta, a od Vampire Diaries sam pročitala Buđenje, a ostalo još nisam, ali budem..amm..obožavam Paloga anđela, i Bratstvo crnog bodeža i True Blood ako vas još nešto zanima pitajte Smile

http://fallen-angel.forumcroatian.com

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Partneri foruma

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions