True Blood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Komentari na "True Blood" sagu

+13
Child of Night
just.drop.dead
S@ki_Win
Kriss Win.
Catherine
Енџи =)
ღCinderellaღ
Anette
J. :)
KIKI
Sara
Belly Dancer
Swynford de Beaufort
17 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Komentari na "True Blood" sagu Empty Komentari na "True Blood" sagu Sub Jan 22, 2011 3:33 pm

Swynford de Beaufort

Swynford de Beaufort
Administrator
Administrator

Da li vam se svidjaju knjige? Da li vam je razvoj radnje prebrz, prespor...

https://trueblood.forumotion.com

2Komentari na "True Blood" sagu Empty Re: Komentari na "True Blood" sagu Uto Jan 25, 2011 12:10 pm

Belly Dancer


Otkrivanje
Otkrivanje

dobra je serija

3Komentari na "True Blood" sagu Empty Re: Komentari na "True Blood" sagu Uto Jan 25, 2011 1:39 pm

Sara

Sara
Urednik
Urednik

Knjige nisam čitala.

http://www.somerfucker.tumblr.com

4Komentari na "True Blood" sagu Empty Re: Komentari na "True Blood" sagu Uto Jan 25, 2011 2:46 pm

KIKI

KIKI
Otkrivanje
Otkrivanje

Nisam citala knjige...Jer ih jos nisam nasla...

5Komentari na "True Blood" sagu Empty Re: Komentari na "True Blood" sagu Uto Jan 25, 2011 8:44 pm

J. :)

J. :)
Otkrivanje
Otkrivanje

Procitala sam prvu knjigu.Ista je kao i prva sezona.Dobra je. ^^

6Komentari na "True Blood" sagu Empty Re: Komentari na "True Blood" sagu Uto Jan 25, 2011 10:00 pm

Anette

Anette
Otkrivanje
Otkrivanje

Pročitala sam pola knjige.
Radnja jeste malo brzo jer se Bill i Sookie svide jedno drugome već u prva dva poglavlja -..-"

Msm ipak je trebalo biti malo razduženo.
I ne znam koja je fora pisati 10 knjiga,ali ae...valjda ću požaliti zbog ovoga kad pročitam ostalo xD

7Komentari na "True Blood" sagu Empty Re: Komentari na "True Blood" sagu Sre Jan 26, 2011 7:38 pm

ღCinderellaღ

ღCinderellaღ
Otkrivanje
Otkrivanje

Nazalost knige misam citala...

8Komentari na "True Blood" sagu Empty Re: Komentari na "True Blood" sagu Čet Jan 27, 2011 5:28 pm

Енџи =)

Енџи =)
Otkrivanje
Otkrivanje

Nisam čitala knjige,nisam gledala seriju. xD

9Komentari na "True Blood" sagu Empty Re: Komentari na "True Blood" sagu Čet Jan 27, 2011 9:17 pm

Catherine

Catherine
Urednik
Urednik

Nisam čitala knjige :/

10Komentari na "True Blood" sagu Empty Re: Komentari na "True Blood" sagu Pet Jan 28, 2011 2:34 pm

Kriss Win.

Kriss Win.
Znatiželja
Znatiželja

Cula sam da ih ima, ali jos ih nosam procitala

11Komentari na "True Blood" sagu Empty Re: Komentari na "True Blood" sagu Pet Jan 28, 2011 3:40 pm

S@ki_Win

S@ki_Win
Znatiželja
Znatiželja

Nisam citala knjige ali serija je stvarno ExTrA!!!

12Komentari na "True Blood" sagu Empty Re: Komentari na "True Blood" sagu Pet Jan 28, 2011 9:48 pm

Swynford de Beaufort

Swynford de Beaufort
Administrator
Administrator

Serija je odlicna. Svidja mi se stil kojim su radili. Nadam se da ce cetvrta sezona biti jos bolja. Sagu sam tek pocela da citam tj. stigla sam tek do cetvrtog poglavlja prve knjige. Javim vam kada procitam i ostalo. Do sada mi se veoma svidja i mislim da ce biti odlicna.

https://trueblood.forumotion.com

13Komentari na "True Blood" sagu Empty Re: Komentari na "True Blood" sagu Sub Jan 29, 2011 12:24 am

just.drop.dead

just.drop.dead
Otkrivanje
Otkrivanje

nisam citala.

14Komentari na "True Blood" sagu Empty Re: Komentari na "True Blood" sagu Sub Jan 29, 2011 2:55 am

Child of Night

Child of Night
Otkrivanje
Otkrivanje

nisam jos citala knjige, ali namjeravam Very Happy

serija je fantasticna, radnja je odlicna. Nadam se da su i knjige dobre Very Happy

15Komentari na "True Blood" sagu Empty Re: Komentari na "True Blood" sagu Pet Feb 04, 2011 11:30 am

Adrenalin.OnTheDanceFloor

Adrenalin.OnTheDanceFloor
Otkrivanje
Otkrivanje

Nisam citala

16Komentari na "True Blood" sagu Empty Re: Komentari na "True Blood" sagu Sub Feb 05, 2011 12:29 am

Zla_Sam

Zla_Sam
Otkrivanje
Otkrivanje

Nisam čitala. Planiram preko ljeta da ih pročitam sve. ^^

Koliko sam mogla da pročitam po netu, ljudima se uglavnom sviđaju i kažu da su lake za čitanje.

http://tvd-serbia.tk

17Komentari na "True Blood" sagu Empty Re: Komentari na "True Blood" sagu Čet Feb 17, 2011 4:00 pm

Lidija

Lidija
Znatiželja
Znatiželja

Knjige nisam citala, ali serija je super.

18Komentari na "True Blood" sagu Empty Re: Komentari na "True Blood" sagu Sub Feb 19, 2011 8:37 pm

One.Crazy.Blonde♡

One.Crazy.Blonde♡
Otkrivanje
Otkrivanje

Lidija ::Knjige nisam citala, ali serija je super.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Partneri foruma

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions