True Blood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

True Blood momenti

4 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1True Blood momenti Empty True Blood momenti Sub Jan 22, 2011 3:04 pm

Swynford de Beaufort

Swynford de Beaufort
Administrator
Administrator

Koji su vam omiljeni momenti u seriji? Sta vas je dirnulo, sta vas je rasplakalo, a sta nasmijalo do suza?

https://trueblood.forumotion.com

2True Blood momenti Empty Re: True Blood momenti Uto Jan 25, 2011 10:15 pm

Anette

Anette
Otkrivanje
Otkrivanje

Definitivno ono što me dovelo do suza je bilo kada se Godric prepustio suncu.
Dakle,nakon što ih je sve spasio - on umire Sad

I ona scena kada Sookie gleda iz ćoška,a Godric stoji na krovu zgrade,a Eric na kolenima pored njega,.
Moli ga da ne ide.
Kako je EPIC bilo..i onda se Godric oprašta od njega i ide i skida onaj svoj beli plašt.
Onda Sookie potrči - ali prekasno - on se već predao...
aooo :/

3True Blood momenti Empty Re: True Blood momenti Čet Jan 27, 2011 1:38 am

Hellcats

Hellcats
Otkrivanje
Otkrivanje

Anette ::Definitivno ono što me dovelo do suza je bilo kada se Godric prepustio suncu.
Dakle,nakon što ih je sve spasio - on umire Sad

I ona scena kada Sookie gleda iz ćoška,a Godric stoji na krovu zgrade,a Eric na kolenima pored njega,.
Moli ga da ne ide.
Kako je EPIC bilo..i onda se Godric oprašta od njega i ide i skida onaj svoj beli plašt.
Onda Sookie potrči - ali prekasno - on se već predao...
aooo :/

i meni bas mi bilo zao Godrica...Sad

4True Blood momenti Empty Re: True Blood momenti Sub Jan 29, 2011 1:05 am

Swynford de Beaufort

Swynford de Beaufort
Administrator
Administrator

Scena kada Eric place na krovu. Ja sam se doslovno raspadala. Mislim da sam plakala vise nego on.
Scena kada Magister muci Pam u podrumu i pojavljuje se Eric da je spasi me bas dirnula. Tu se vidi koliko je zapravo voli.

https://trueblood.forumotion.com

5True Blood momenti Empty Re: True Blood momenti Pet Feb 04, 2011 3:01 pm

Fairy girl


Otkrivanje
Otkrivanje

najvise me nasmije Jason...on je tako glupast lik da mi je zato toliko drag... smijesno mi je i kad Sook razocarano komentira sta je ona... Plakala sam zbog Godrica i Erika vani na suncu...najrazocaranija sam bila na kraju 3. sezone,jedino sam pomislila WTF... najgluplji dio mi je 2. sezona i ona Marianne,ma mislim stvarno...tada sam jos ocekivala andele i vilenjake i patuljke i mojoj "sreci" ne bi bilo kraja,ma mislim stvarno su pretjerali...

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Partneri foruma

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions