True Blood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Adele Stackhouse (Lois Smith)

5 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Adele Stackhouse (Lois Smith) Empty Adele Stackhouse (Lois Smith) Sub Jan 22, 2011 2:22 pm

Swynford de Beaufort

Swynford de Beaufort
Administrator
Administrator

Posle smrti Sukinih roditelja, Adela je preuzela brigu nad devojčicom. Iako je baka oduvek znala za Sukin “talenat” i podsticala je da ga ponekad koristi, često mora da teši svoju unuku u trenucima kad njene drugarice nemaju razumevanja za nju.
Glumica:Luiz Smit je debitovala u filmu “Istočno od raja” Lorensa Kasdana, sa Džejmsom Dinom.

Pre toga je počela da uči glumu kod legendarnog Lija Strasberga u posle je glumila u pozorištu, na TV i filmu. Dva puta je nominovana za pozorišnu nagradu Toni, za uloge u 'The Grapes of Wrath' i 'Buried Child.' Obe predstave su u produkciji pozorišta Steppenwolf Theatre iz Čikaga, čiji je ona član. Nedavno, igrala je u nezavisnoj predstavi 'The Trip to Bountiful.' za tu ulogu dobila je nekoliko stručnih nagrada. Njene uloge na TV idu od 'The United States Steel Hour' (sa Džonom Kasavetesom) i 'Naked City' (sa Džordžom Skotom ) do 'Frasier' i 'Law & Order: Criminal Intent,'. Među TV filmovima su 'Iron Jawed Angels' i 'Skylark.' Asocijacija filmskih kritičara je nagradila Luiz Smit za najbolju sporednu ulogau u 'Five Easy Pieces.' Pojavljivala se u desetinama filmova, među kojima su 'Dead Man Walking', 'The Pledge'; s 'Minority Report' ; 'Twister'; 'How to Make an American Quilt'; 'Next Stop'; 'Greenwich Village'; 'Resurrection'; 'Foxes' , 'Fatal Attraction'; 'Black Widow'; 'Green Card'; 'Fried Green Tomatoes'; 'Falling Down'; i u najnovijem 'Killshot' sa Dajen lejn. Završila je snimanje 'A Dog Year,' sa Džefom Bridžisom, i još neimenovanog filma u režiji Nikol Holofsener.

https://trueblood.forumotion.com

2Adele Stackhouse (Lois Smith) Empty Re: Adele Stackhouse (Lois Smith) Pet Jan 28, 2011 10:07 pm

Swynford de Beaufort

Swynford de Beaufort
Administrator
Administrator

Ona mi je veoma cudna. Bilo mi je zao kada je umrla i to je sve sto o njoj imam reci.

https://trueblood.forumotion.com

3Adele Stackhouse (Lois Smith) Empty Re: Adele Stackhouse (Lois Smith) Sub Jan 29, 2011 12:25 am

just.drop.dead

just.drop.dead
Otkrivanje
Otkrivanje

zanimljivo.

4Adele Stackhouse (Lois Smith) Empty Re: Adele Stackhouse (Lois Smith) Pon Jan 31, 2011 5:00 pm

KIKI

KIKI
Otkrivanje
Otkrivanje

Ok mi je...

5Adele Stackhouse (Lois Smith) Empty Re: Adele Stackhouse (Lois Smith) Sub Feb 05, 2011 12:48 am

Zla_Sam

Zla_Sam
Otkrivanje
Otkrivanje

Jao. :S Meni je ona bila mnogo drag lik.

http://tvd-serbia.tk

6Adele Stackhouse (Lois Smith) Empty Re: Adele Stackhouse (Lois Smith) Sre Feb 09, 2011 9:58 pm

Wwinner

Wwinner
Otkrivanje
Otkrivanje

Bilo mi je zao kad je umrla. Al jbg xD

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Partneri foruma

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions