Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Tara Thornton (Rutina Wesley)

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Tara Thornton (Rutina Wesley) Empty Tara Thornton (Rutina Wesley) taj Sub Jan 22, 2011 2:17 pm

Swynford de Beaufort

Swynford de Beaufort
Administrator
Administrator
Tara Thornton (Rutina Wesley) True_blood_tara_thornton

Iako sigurno nije titpičan primer saosećajne osobe, Tara je Sukina najbolja drugarica još od detinjstva. Tara se brine o majci alkoholičarki, stalno je pod stresom, tankih je živaca, lako se razbesni – i teško nalazi posao. Uspeva da se zaposli u kafani kod Merlota, što je možda idealno, jer njena narav doprinnosi da se neki nepristojni gosti dovedu u red. Ipak, Tara je slaba na Suki...i na njenog brata Džejsona.

Glumica:Klasično obrazovana glumica Rutina Vezli u svaku ulogu unosi strast i inteligenciju, bez obzira da li se radi o pozorištu ili televiziji. Neki je porede sa mladom Anđelom Baset, jer je reč o prilagodljivoj glumici koja je u stanju da istovremeno rasplače i nasmeje publiku. Rođena u Los Anđelesu, Rutina je debitovala u MTV filmu 'How She Move,' britanskog reditelja Iana Rašida, u kome je igrala glavnu ulogu Raje Grin, devojke koja se vraća kući u geto posle traumatične smrti svoje sestre, u nadi da kao plesačica zaraditi dovoljno za neki bolji život. Film je premiojerno prikazan na festivalu Sundance i pobrao je odlične kritike. Rutina je diplomirala glumu na Džulijard koledžu i igrala je u nekoliko vrlo zapaženih pozorišnih predstava, među kojima 'The Color Purple' i 'In Darfur', u njujorškom Javnom teatru. Na Brodveju je debitovala u predtavi 'The Vertical Hour,' sa Džulijen Mur. Režiser je bio Sem Mendes, a producenti Skot Radin i Robert Foks. Rutina je pohađala i univerzitet u Evansvilu, a jedno leto je proučavala samo Šekspira. Trenutno živi na relaciji Los Anđeles – Njujork.

Tara Thornton (Rutina Wesley) 26049100100 Tara Thornton (Rutina Wesley) 452475pam14012918100100 Tara Thornton (Rutina Wesley) 2452542pam1401290210010 Tara Thornton (Rutina Wesley) Pampam7833447100100 Tara Thornton (Rutina Wesley) Pampam10889087100100 Tara Thornton (Rutina Wesley) Pampam10889088100100
“I don’t know what it is about me that makes people think I want to hear their problems. Maybe I smile too much. Maybe I wear too much pink. But please remember, I can rip your throat out if I need to, and also know that I am not a hooker. That was a long, long time ago.”
https://trueblood.forumotion.com

2Tara Thornton (Rutina Wesley) Empty Re: Tara Thornton (Rutina Wesley) taj Uto Jan 25, 2011 3:01 pm

KIKI

KIKI
Otkrivanje
Otkrivanje
Ok je...Simpaticna... Very Happy

3Tara Thornton (Rutina Wesley) Empty Re: Tara Thornton (Rutina Wesley) taj Uto Jan 25, 2011 8:54 pm

J. :)

J. :)
Otkrivanje
Otkrivanje
Ne volim je nesto. :S Onako.

4Tara Thornton (Rutina Wesley) Empty Re: Tara Thornton (Rutina Wesley) taj Čet Jan 27, 2011 5:37 pm

Енџи =)

Енџи =)
Otkrivanje
Otkrivanje
Ok je ona...

5Tara Thornton (Rutina Wesley) Empty Re: Tara Thornton (Rutina Wesley) taj Čet Jan 27, 2011 8:11 pm

Wwinner

Wwinner
Otkrivanje
Otkrivanje
Goivna je. xD

6Tara Thornton (Rutina Wesley) Empty Re: Tara Thornton (Rutina Wesley) taj Čet Jan 27, 2011 9:20 pm

Nikka

Nikka
Urednik
Urednik
Dosadna je. Ne znam zašto jednostavno samo njena pojava u bilo kojoj epizodi me smori, to uvijek premotavam.

7Tara Thornton (Rutina Wesley) Empty Re: Tara Thornton (Rutina Wesley) taj Pet Jan 28, 2011 2:37 pm

Kriss Win.

Kriss Win.
Znatiželja
Znatiželja
I ja to radim, najbolje drugarice glavne glumice mi se nikad nisu svidjale!!

8Tara Thornton (Rutina Wesley) Empty Re: Tara Thornton (Rutina Wesley) taj Pet Jan 28, 2011 9:54 pm

Swynford de Beaufort

Swynford de Beaufort
Administrator
Administrator
Nije losa kao lik. Sta vise veoma je zanimljiva. Inace mi je veoma zao zato sto je svasta prozivela i mislim da nikada nije bila istinski srecna. Valjda ce se i to desiti do kraja sage.

Tara Thornton (Rutina Wesley) 26049100100 Tara Thornton (Rutina Wesley) 452475pam14012918100100 Tara Thornton (Rutina Wesley) 2452542pam1401290210010 Tara Thornton (Rutina Wesley) Pampam7833447100100 Tara Thornton (Rutina Wesley) Pampam10889087100100 Tara Thornton (Rutina Wesley) Pampam10889088100100
“I don’t know what it is about me that makes people think I want to hear their problems. Maybe I smile too much. Maybe I wear too much pink. But please remember, I can rip your throat out if I need to, and also know that I am not a hooker. That was a long, long time ago.”
https://trueblood.forumotion.com

9Tara Thornton (Rutina Wesley) Empty Re: Tara Thornton (Rutina Wesley) taj Čet Feb 10, 2011 1:59 am

Zla_Sam

Zla_Sam
Otkrivanje
Otkrivanje
Nekada je volim .. nekad poželi da crkne, bukvalno. o_O

Ima nešto tako iritantno u njoj. Blah.

Rutina je odlična glumica, ipak.

http://tvd-serbia.tk

10Tara Thornton (Rutina Wesley) Empty Re: Tara Thornton (Rutina Wesley) taj Sre Mar 30, 2011 3:58 pm

Isabella

Otkrivanje
Otkrivanje
Dobra je glumica.

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

•  

Partneri foruma

Free forum | © PunBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Kontakt | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions