True Blood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Sam Merlotte (Sam Trammell)

+3
Wwinner
J. :)
Swynford de Beaufort
7 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Sam Merlotte (Sam Trammell) Empty Sam Merlotte (Sam Trammell) Sub Jan 22, 2011 2:16 pm

Swynford de Beaufort

Swynford de Beaufort
Administrator
Administrator

Sam Merlotte (Sam Trammell) 400px-Trrue_blood_sam_merlotte


Kao vlasnik i šef lokalne kafane koja nosi njegovo ime, Sem Merlot je, hteo to ili ne, neposredni svedok drame koja se odvija u gradiću Bon Tamu. Privatno, Sem se trudi da ostane izvan ličnih života gostiju i svojih zaposlenih. Mđtuim, njegova zaštitnički potiv, naročito kad se radi o Suki Stekhaus, povremeno ga dovodi u središte čudnih događaja od kojih se mnogi zbivaju upravo u njegovoj kafani.

Glumac
: Sem Tremel je studirao na univerzitetu Braun i Pariz, i radio je u regionalnim pozorištima, Brodveju, samostalnim produkcijama, filmu i televiziji. Nominovan je za nagradu Toni za ulogu u “Ah, Wilderness”, 1998.godine,. Igrao je u mnogim pozorišnim predstavama u Njujorku, među kojima su 'Kit Marlowe,' 'If Memory Serves' i 'My Night with Reg.' Imao je sporednu ulogu u filmu 'Autumn in New York,' u kome glavne igraju Ričard Gir i Vinona Rajder. Igrao je u nekoliko nezavisnih filmova, recimo u 'At the End of the Day,' 'Beat,' i 'Wrestling with Alligators.' Na televiziji, Tremel se pojavljuje u serijama 'Without Warning,' 'Harvest of Fire' 'Maximum Bob,' 'Trinity' i 'Sullivan Street.'

https://trueblood.forumotion.com

2Sam Merlotte (Sam Trammell) Empty Re: Sam Merlotte (Sam Trammell) Uto Jan 25, 2011 9:04 pm

J. :)

J. :)
Otkrivanje
Otkrivanje

Gotivim ga jako.

3Sam Merlotte (Sam Trammell) Empty Re: Sam Merlotte (Sam Trammell) Uto Jan 25, 2011 9:09 pm

Wwinner

Wwinner
Otkrivanje
Otkrivanje

me 2 Very Happy

4Sam Merlotte (Sam Trammell) Empty Re: Sam Merlotte (Sam Trammell) Čet Jan 27, 2011 5:35 pm

Енџи =)

Енџи =)
Otkrivanje
Otkrivanje

Super je.

5Sam Merlotte (Sam Trammell) Empty Re: Sam Merlotte (Sam Trammell) Pet Jan 28, 2011 10:03 pm

Swynford de Beaufort

Swynford de Beaufort
Administrator
Administrator

On je pregotivan. Malo mi ga je bilo zao u prvoj sezoni kada je bio zaljubljen u Sookie, ali kasnije se i on sabrao i prilagodio tako da je sve doslo u normalu. Takodje glupo mi je sto ne moze sebi da nadje normalnu curu. Ili je ubica ili pomocnik ubici, ile je neka nedostupn...

https://trueblood.forumotion.com

6Sam Merlotte (Sam Trammell) Empty Re: Sam Merlotte (Sam Trammell) Pon Jan 31, 2011 5:02 pm

KIKI

KIKI
Otkrivanje
Otkrivanje

Super je lik.

7Sam Merlotte (Sam Trammell) Empty Re: Sam Merlotte (Sam Trammell) Sub Feb 05, 2011 12:45 am

Zla_Sam

Zla_Sam
Otkrivanje
Otkrivanje

Dobar je lik, generalno al' me ubijaju u pojam nekad njegove scene. Tipa, ono pred kraj treće sezone .. onaj flashback kad je ubio onu što ga je prevarila (ili tako nešto, tu epizodu sam gledala samo jednom, ne zamjerite ako grješim) to mi je totalno Rolling Eyes Jednostavno mi je previše neuvjerljivo da je on nekoga ubio.

http://tvd-serbia.tk

8Sam Merlotte (Sam Trammell) Empty Re: Sam Merlotte (Sam Trammell) Sre Mar 30, 2011 4:09 pm

Isabella


Otkrivanje
Otkrivanje

Dobar je lik

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Similar topics

-

» Fangtasia ili Merlotte's

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Partneri foruma

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions